Türkçe Dil English Language

OSSA MEDİKAL VE BİLGİSAYAR LTD. TİC. ŞTİ.
+90 212 532 81 01     +90 212 532 81 00
info@ossamedikal.com.tr

KurumsalHAKKIMIZDA

Firmamız Sektörde her biri alanında kendini kanıtlamış kadrosu ile “ Her ürün Türkiye’de de üretilebilir” hayalini benimseyip, bu hayali gerçekleştirmek için 2014 yılında kurulmuştur. Firmamız ana başlık olarak 3 alanda hizmet vermektedir.

HİZMETLER

ÜRETİM: İlk olarak uzmanlık alanımız olan Elektronörofizyoloji Cihazları sarf malzemelerini Türkiye’de üretmeye başladık. Firmamızın ürettiği sarf malzemeler ülkemiz ile sınırlı kalmayıp yurt dışından da büyük beğeni topladı ve ürünlerimizin yurt dışı satışı başladı. Şu an için üretilmeyen sarf malzemeler için alanında lider üretici firmalar ile çalışıp bu firmaların ürünlerinin Türkiye dağıtımını gerçekleştirmekteyiz.

TEKNİK SERVİS: Firmamız Türkiye’de çok büyük bir sıkıntı olan Elektronörofizyoloji Cihazlarının bakım ve teknik destek problemlerine uzman kadrosu ile çözüm üretmektedir. Cihazınızın markası ne olursa olsun eeg ve emg cihazlarında olabilecek teknik arıza , teknisyen-doktor eğitimleri için hizmet vermekteyiz. Firmamız parça değişimi gerektirmeyen arızalar ve teknisyen-doktor eğitimi için sabit fiyat  uygulamaktadır.

HİZMET: Firmamız branşlarında kendini kanıtlamış ve zirvede olan ürünleri değerli hocalarımızla buluşturmayı ilke edinmiştir.